Noví uchazeči

Pokud máte zájem přihlásit své dítě do našich pravidelných tenisových kurzů nebo na jakoukoliv doprovodnou akci, stačí nás kontaktovat kdykoliv během roku buď prostřednictvím naší e-mailové adresy tjhornimecholupy@gmail.com (pro Prahu 15) nebo tjastra.ts@gmail.com (pro Prahu 10) případně telefonicky na čísle 737 478 283 (Pavlína Netrdová). Dostanete od nás podrobné informace k dané sezóně či akcím (termíny, cena atd.) a domluvíme se ohledně možnosti zapojení Vašeho dítěte do naší tenisové školy.

Ideální věk pro zapojení do našich tréninků je 5 – 7 let, do našich aktivit ale rádi zapojíme i starší děti a mládež, ať již úplné začátečníky nebo ty s nějakými tenisovými zkušenostmi. Po domluvě nabízíme možnost zdarma se zúčastnit „ukázkové“ hodiny v rámci našich standardních tréninků. Každoročně pořádáme pro nové zájemce Tenisový den dětí, kde si děti mohou zasoutěžit v tenisových dovednostech a vyzkoušet si náš trénink pod vedením kvalifikovaných trenérů.

Žáci prvních a přípravných tříd Základní školy Hornoměcholupská a Základní školy Veronské náměstí mají možnost se bezplatně zúčastnit našeho kurzu minitenisu, který probíhá v tělocvičnách daných škol vždy v průběhu zimní sezóny (od poloviny října do poloviny dubna).

 

 

TĚŠÍME SE NA NOVÉ ČLENY!