Noví uchazeči

Pokud máte zájem přihlásit své dítě do našich pravidelných tenisových kurzů nebo na jakoukoliv doprovodnou akci, stačí nás kontaktovat kdykoliv během roku buď prostřednictvím naší e-mailové adresy tsnet@seznam.cz nebo telefonicky na čísle 737 478 283 (Pavlína Netrdová). Dostanete od nás podrobné informace k dané sezóně či akcím (termíny, cena atd.) a domluvíme se ohledně možnosti zapojení Vašeho dítěte do naší tenisové školy.

Ideální věk pro zapojení do našich tréninků je 5 – 7 let, do našich aktivit ale rádi zapojíme i starší děti a mládež, ať již úplné začátečníky nebo ty s nějakými tenisovými zkušenostmi. Po domluvě nabízíme možnost zdarma se zúčastnit „ukázkové“ hodiny v rámci našich standardních tréninků. Bezplatně si vyzkoušet náš trénink pod vedením kvalifikovaných trenérů, půjčit si raketu a zažít příjemné dopoledne s tenisem můžete v rámci našeho Tenisového dne dětí , který se bude konat v sobotu 14. 9. 2019 v tenisovém areálu TJ Horní Měcholupy v Parmské ulici od 9 do 12 hodin.

Žáci prvních a přípravných tříd Základní školy Hornoměcholupská a Základní školy Veronské náměstí mají možnost se bezplatně zúčastnit našeho kurzu minitenisu, který probíhá v tělocvičnách daných škol vždy v průběhu zimní sezóny (od poloviny října do poloviny dubna).

 

TĚŠÍME SE NA NOVÉ ČLENY!