Akce

Mikulášská procházka s TŠ NET - neděle 6. 12. 2020 - cíl otevřen od 14 do 16 hodin - PRO VŠECHNY

informace k procházce a otázky k získání hesla: https://forms.gle/GVkWzgaGcVMGehDG8

mapa stanovišť: https://mapy.cz/s/jolohuduko

 

On-line tenisové tréninky v MS Teams

3. pátek 4. 12. 2020 od 18 hodin - PRO HRÁČE Z HALY

2. čtvrtek 3. 12. 2020 od 18 hodin - PRO HRÁČE Z TĚLOCVIČNY

1. pondělí 23. 11. 2020 od 17 hodin - PRO VŠECHNY

 

Tenisový den dětí (červen/září) – Pro děti nejen z naší tenisové školy pořádáme tenisové dopoledne plné různých soutěží v tenisových a minitenisových dovednostech a sportovních her i pro ty nejmenší sportovce a tenisové začátečníky. 

 

Prázdninový týden s tenisem (červenec a srpen) – Tenisový kemp probíhá v tenisovém areálu Sportovního centra UK v Hostivaři a pro děti je zajištěn program od 9 do 17 hodin včetně oběda, svačiny a pitného režimu. Děti tráví den v příjemném prostředí, kde se kromě tenisových tréninků a zápasů věnují dalším sportům, hrám, výtvarným aktivitám nebo nejrůznějším stolním hrám. V případě nepříznivého počasí máme k dispozici tenisovou halu.

 

Tenisové soustředění (červenec a srpen) – Pro naše výkonnostní hráče pořádáme tenisová soustředění v příjemném sportovním areálu města Třemošnice.

 

Turnaj tenisové školy (září) – Cílem tenisového turnaje v rodinných čtyřhrách je strávit příjemný den s kamarády z tenisu a získat nezapomenutelné zážitky ze zápasů se sourozencem, mamkou, taťkou, babičkou či dědou. Turnaj je vhodný pro všechny, kteří dokáží hrát zápasy na celý kurt.